Valmistame tellimuse peale 7 tööpäeva jooksul. Tasuta transport!

UMU põhimõtted

Kodumaine mood

Disainime kõik UMU riided Eestis ja õmbleme need valmis samuti siinsamas kohapeal. Nii saame anda tööd kohalikele imelistele õmblejatele ja tagada, et rõivaste valmistamisel ei kasutataks arenguriikide lapstööjõudu, mis on üks globaalse rõivatööstuse murekohti. 

Samuti saame selliselt vähendada  oluliselt keskkonna jalajälge, mis tekib toodete transportimisel eri riikide tehaste ja ladude vahel.

Väiketootmine vastavalt nõudlusele

Globaalne tekstiilitööstus on üks maailma suuremaid reostajaid. Ainuüksi 1 kg puuvilla tootmiseks kulub 20 000 liitrit vett, tekstiilitööstus põhjustab 20% kogu tööstusliku veereostuse kogumahust ja 10% kogu maailma CO2 hulgast (rohkem kui lennu- ja mereliiklus kokku). Sellest hoolimata vohab maailmas meeletu ületootmine ja keskmiselt 40% kõigist ostetud riietest ei jõua kunagi ostja selga. 

UMU valmistab enamiku oma riietest alles tellimuse saabumisel. Meie edasimüüjate juures on saadaval vaid väikeses mahus valik, mis üldjuhul leiab endale ostja või mille me vajadusel ümber töötleme.

Orgaanilised materjalid

Eelistame materjale, mis oleksid sõbralikud nii keskkonnale, nende valmistajatele kui kandjatele. Nii on enamik meie kangavalikust kas orgaanilise GOTS või OEKOTEX sertifikaadiga. Oma kangad tarnime Euroopast.

Kvaliteet, mis kestab

Kasutades kvaliteetseid kangaid ja nõudes oma õmblejatelt ainult kõrgeimat õmbluskvaliteeti, saame tagada, et meie rõivad kestavad võimalikult kaua.
Liitu UMU teavitustega
Esimene ost -10% soodsamalt
chevron-down