Valmistame tellimuse peale 10 tööpäeva jooksul. Tasuta transport!
UMU super soft unisex peach sweaterUMU super soft unisex peach sweaterUMU super soft unisex peach sweaterUMU super soft unisex black joggers and peach sweater
  • UMU super soft unisex peach sweater
  • UMU super soft unisex peach sweater
  • UMU super soft unisex peach sweater
  • UMU super soft unisex black joggers and peach sweater

Too soft to take off unisex pusa

94

    Erilahenduse puhul rakendub 10% hinnalisa ja loobud toote tagastusõigusest.

See unisex pusa on superpehme. Valmistatud paksemast kvaliteetsest öko-tex orgaanilisest kangast, sobides suurepäraselt kandmiseks ka siis, kui väljas on veidi jahe. Samal ajal on see nii mugav, et sa ei suuda seda ka kodus seljast võtta.

See pusa moodustab ideelase komplekti meie Too soft to take off dressipükstega. Ja kuna see on unisex, saad ühe imeliselt kokkusobiva komplekti oma partneriga või isegi kogu perega, kasutades ka meie Minimene lastevalikut. Pusa on saadaval 3 eri värvis – pehme mündiroheline, rõõmus virsik ja alati stiilne must, mis sobituvad kõik ka omavahel hästi kokku.

Suur tänu, et hindad Eesti disaini ja vastutustundlikku tootmist
Koostis
70% puuvill, 30% polüester
Transport ja tagastamine
Et vähendada riiete ületootmist, valmivad meie riided tellimise peale. Toodete valmistamine võtab aega kuni 10 tööpäeva. Transport Eesti pakiautomaatidesse on tasuta. Tooted saab 14 päeva jooksul tagastada tasuta.
Hooldusinfo
Ära pese üle. Vähenda oma keskkonna jalajälge ja aita sellel riideesemel kauem kesta. Pese jahedas vees ( kuni 30° C) masinpesu programm õrnale pesule. Kasuta pehmetoimelist pesuainet. Ära kasuta kuivatit. Triigi madalal kuumusel. Keemiline puhastus ja pleegitamine keelatud.
Suurused
Vaata mõõte suuruste tabelist. Kui kahtled mõõtudes, telli suurus, mida tavaliselt kannad. Kui oled kahe suuruse vahel, siis arvesta, et meie riided on pigem avara lõikega.

Vaata ka neid

chevron-down