Valmistame tellimuse peale 10 tööpäeva jooksul. Tasuta transport!
UMU unisex hoodie mint greenUMU super soft unisex mint green hoodie & peach sweaterUMU unisex hoodie mint greenUMU super soft unisex mint hoodie and joggersUMU super soft unisex hoodie mint greenUMU super soft unisex hoodie mint green
  • UMU unisex hoodie mint green
  • UMU super soft unisex mint green hoodie & peach sweater
  • UMU unisex hoodie mint green
  • UMU super soft unisex mint hoodie and joggers
  • UMU super soft unisex hoodie mint green
  • UMU super soft unisex hoodie mint green

Too soft to take off unisex kapuutsiga pusa

119

    Erilahenduse puhul rakendub 10% hinnalisa ja loobud toote tagastusõigusest.

See unisex kapuutsiga pusa on superpehme. Valmistatud paksemast kvaliteetsest öko-tex orgaanilisest kangast, sobides suurepäraselt kandmiseks, kui on väljas ka veidi jahe. Samal ajal on see nii mugav, et sa ei suuda seda ka kodus seljast võtta.

Kapuutsiga pusa moodustab ideelase komplekti meie Too soft to take off dressipükstega. Ja kuna see on unisex, saad imeliselt kokkusobiva komplekti oma partneriga või isegi kogu perega, kasutades ka meie Minimene lastevalikut. Kapuutsiga pusa on saadaval 3 eri värvis – pehme mündiroheline, rõõmus virsik ja alati stiilne must, mis sobituvad kõik ka omavahel hästi kokku.

Suur tänu, et hindad Eesti disaini ja vastutustundlikku tootmist
Koostis
70% puuvill, 30% polüester
Transport ja tagastamine
Et vähendada riiete ületootmist, valmivad meie riided tellimise peale. Toodete valmistamine võtab aega kuni 10 tööpäeva. Transport Eesti pakiautomaatidesse on tasuta. Tooted saab 14 päeva jooksul tagastada tasuta.
Hooldusinfo
Ära pese üle. Vähenda oma keskkonna jalajälge ja aita sellel riideesemel kauem kesta. Pese jahedas vees ( kuni 30° C) masinpesu programm õrnale pesule. Kasuta pehmetoimelist pesuainet. Ära kasuta kuivatit. Triigi madalal kuumusel. Keemiline puhastus ja pleegitamine keelatud.
Suurused
Vaata mõõte suuruste tabelist. Kui kahtled mõõtudes, telli suurus, mida tavaliselt kannad. Kui oled kahe suuruse vahel, siis arvesta, et meie riided on pigem avara lõikega.

Vaata ka neid

chevron-down