Valmistame tellimuse peale 10 tööpäeva jooksul. Tasuta transport!
UMU super soft unisex black joggersUMU super soft unisex mint green joggersUMU super soft unisex black joggers and peach sweaterUMU super soft unisex black joggersUMU super soft unisex black joggersUMU super soft unisex mint green joggersUMU super soft unisex black joggersUMU super soft unisex mint green joggers and hoodies
  • UMU super soft unisex black joggers
  • UMU super soft unisex mint green joggers
  • UMU super soft unisex black joggers and peach sweater
  • UMU super soft unisex black joggers
  • UMU super soft unisex black joggers
  • UMU super soft unisex mint green joggers
  • UMU super soft unisex black joggers
  • UMU super soft unisex mint green joggers and hoodies

Too soft to take off unisex dressipüksid

84

    Erilahenduse puhul rakendub 10% hinnalisa ja loobud toote tagastusõigusest.

Need unisex dressipüksid on nii superpehmed. Valmistatud paksemast kvaliteetsest öko-tex orgaanilisest kangast, sobides suurepäraselt kandmiseks, kui on väljas ka veidi jahe. Samal ajal on see nii mugav, et sa ei suuda seda ka kodus seljast võtta.

Need dressid moodustavad ideaalse komplekti meie Too soft to take off kapuutsiga pusaga ja ilma kapuutsita pusaga. Ja kuna need on unisex, saad imeliselt kokkusobiva komplekti oma partneriga või isegi kogu perega, kasutades ka meie Minimene lastevalikut. Kapuutsiga pusa on saadaval 3 eri värvis – pehme mündiroheline, rõõmus virsik ja alati stiilne must, mis sobituvad kõik ka omavahel hästi kokku.

Suur tänu, et hindad Eesti disaini ja vastutustundlikku tootmist
Koostis
70% puuvill, 30% polüester
Transport ja tagastamine
Et vähendada riiete ületootmist, valmivad meie riided tellimise peale. Toodete valmistamine võtab aega kuni 10 tööpäeva. Transport Eesti pakiautomaatidesse on tasuta. Tooted saab 14 päeva jooksul tagastada tasuta.
Hooldusinfo
Ära pese üle. Vähenda oma keskkonna jalajälge ja aita sellel riideesemel kauem kesta. Pese jahedas vees ( kuni 30° C) masinpesu programm õrnale pesule. Kasuta pehmetoimelist pesuainet. Ära kasuta kuivatit. Triigi madalal kuumusel. Keemiline puhastus ja pleegitamine keelatud.
Suurused
Vaata mõõte suuruste tabelist. Kui kahtled mõõtudes, telli suurus, mida tavaliselt kannad. Kui oled kahe suuruse vahel, siis arvesta, et meie riided on pigem avara lõikega.

Vaata ka neid

chevron-down